Závody
Závody
Oblasťáky
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
Moravskoslezská
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Závody ČR
Žebříčky A,B
Čechy
Český pohár štafet
Ostatní
Zimní liga
Omezení výběru
Typ závodu:
Krátká trať , Sprint
Sezóna:
2018
Typ závodu
Dlouhá trať
Dlouhodobé žebříčky
Etapový
Klasická trať
Krátká trať
Noční
Sprint
Školení, Schůze, semináře
Štafety
Volné pořadí kontrol
Oblast
Čechy
ČR
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
MS kraj
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Pořádající oddíl
CSOS
CTB
DKP
DOK
EKP
HAN
HAV
HCE
HOR
CHC
JCO
JEO
JIL
JMO
KAM
LOV
LTU
MLA
MOV
NEK
NPA
OOL
OOP
OPI
OSN
PCB
PGP
PHK
POB
PZR
SCP
SJC
SJI
STA
STC
STH
TAP
TBM
TJP
TUR
TZL
VAL
VBA
VBM
VCB
VLI
VRL
VSP
VTA
VYS
ZBM
ZCO
ZLH
1ZP
12P
13P
2KP
3GP
47P
48P
51P
Sezóna
2017
2018
2019
Aktuální
Datum ▲
Datum ▼
Název ▲
Název ▼
02.12.2018
NE
LOV
Mikuláš 2018 - XVIII. ročník orientačního běhu
Sprint
24.11.2018
SO
HAV
1.závod Slezské zimní ligy - Prostata Open
Sprint
21.10.2018
NE
47P
(POL) Piter Cup - Grand Prix Lotna E2
Krátká trať
20.10.2018
SO
48P
(POL) II Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli - Grand Prix Lotna E1
Sprint
09.10.2018
ÚT
VTA
Přebor ZŠ Helsinská - Tábor
Krátká trať
09.10.2018
ÚT
SJC
Podkrkonošská liga žactva
Krátká trať
06.10.2018
SO
12P
(POL) RYBINO XV - Mistrzostwa Śląska (middle)
Krátká trať
02.10.2018
ÚT
TUR
Otevřený přebor Turnova
Sprint
29.09.2018
SO
PHK
Závod Privátní zóny
Sprint
26.09.2018
ST
VSP
Podvečerní O-běh Folimankou
Sprint
19.09.2018
ST
KAM
Závod po fáborcích při žákovských štafetách
Krátká trať
18.09.2018
ÚT
JIL
Podkrkonošská liga žactva
Krátká trať
13.09.2018
ČT
MOV
Orientační běh na Skalce
Sprint
06.09.2018
ČT
OPI
trenink_test
Sprint
01.09.2018
SO
1ZP
(POL) Krzyżanowicki Orienteering Południowy KOP 2018
Krátká trať
31.08.2018
PÁ
DOK
Žákovská Liga
Krátká trať
25.08.2018
SO
TAP
Přebor Tretry na krátké trati
Krátká trať
04.08.2018
SO
VTA
Kocourkovy azimuty 2
Krátká trať
29.07.2018
NE
OOL
Sprint Cup
Sprint
27.07.2018
PÁ
OOL
Silva Cup - E3
Krátká trať
22.07.2018
NE
OOL
Silva Cup - E1
Sprint
16.07.2018
PO
DOK
Žákovská Liga OB DOK
Krátká trať
03.07.2018
ÚT
VTA
Kocourkovy azimuty 1
Krátká trať
26.06.2018
ÚT
CHC
Choceňská Vuřt-Párty
Sprint
20.06.2018
ST
EKP
KLACKY [9] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ
Sprint
17.06.2018
NE
ZLH
3. etapa Głuchołazy Cup
Krátká trať
16.06.2018
SO
MOV
Den orientace ve Štramberku
Sprint
15.06.2018
PÁ
ZLH
1. etapa Głuchołazy Cup
Sprint
13.06.2018
ST
TAP
5. závod Žaket Pražský pohár žactva
Sprint
12.06.2018
ÚT
VRL
Podkrkonošská liga - PLŽ VRL
Krátká trať
30.05.2018
ST
TJP
3. závod Žaket Pražský pohár žactva
Krátká trať
23.05.2018
ST
VAL
Přebor škol v OB - krajské kolo
Sprint
23.05.2018
ST
OOP
Krajský přebor škol MSK
Krátká trať
23.05.2018
ST
PGP
2. Pražský pohár žactva
Krátká trať
23.05.2018
ST
VCB
Veřejný závod - WOD
Krátká trať
16.05.2018
ST
HCE
1. závod Žaket pražský pohár žactva
Krátká trať
11.05.2018
PÁ
OSN
Přebor škol - krajské kolo - Kraj Vysočina
Sprint
06.05.2018
NE
VBA
SRJ stredné trate, INOV-8 Cup 2018
Krátká trať
04.05.2018
PÁ
VTA
Přebor v OB - 2. ZŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
01.05.2018
ÚT
3GP
(POL) EuroMajówka V
Sprint
29.04.2018
NE
PHK
Závod Privátní zóny
Krátká trať
27.04.2018
PÁ
CTB
Přebor škol - okresní kolo - HB
Sprint
25.04.2018
ST
PZR
Přebor škol - okresní kolo - ZR
Sprint
24.04.2018
ÚT
VTA
Přebor v OB - ZŠ Planá nad Lužnicí
Krátká trať
20.04.2018
PÁ
VBA
Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I a III
Sprint
20.04.2018
PÁ
VTA
Přebor v OB - 1. ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí II
Krátká trať
19.04.2018
ČT
VBA
Školské majstrovstvá v OB-BA2 o pohár predsedu BSK
Sprint
01.04.2018
NE
CHC
Mistrovství CHC v majákovém sprintu
Sprint
31.03.2018
SO
VAL
Velikonoční soustředění - E5
Krátká trať
31.03.2018
SO
VAL
Velikonoční soustředění - E4
Krátká trať
30.03.2018
PÁ
CHC
Mistrovství CHC na krátké trati (finále)
Krátká trať
30.03.2018
PÁ
TZL
Velikonoční soustředění - E3
Krátká trať
30.03.2018
PÁ
TZL
Velikonoční soustředění - E2
Krátká trať
29.03.2018
ČT
VAL
Velikonoční soustředění - E1
Krátká trať
17.03.2018
SO
PCB
Sněhulákův kufr
Sprint
11.03.2018
NE
HCE
Hostivické sprintování
Sprint
KOB Litvínov
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?
Přihlásit
Registrace
nebo
Úvodní strana
Kroužek OB
Závody
Oblasťáky
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
Moravskoslezská
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Závody ČR
Žebříčky A,B
Český pohár štafet
Ostatní
Zimní liga
O-orientačním-běhu
Co-je-to-orientační-běh
Mapový-klíč
Piktogramy
Oddíl
Kontakty
Členové
Historie
Ranking
Mapy
Rozcestník
Oblíbené
Orienťák
Sponzoři
Odeslat
Úvodní strana
>
Závody
(výběru odpovídá 56 z
)